• לאחרונה
מתקן סבון חדר אמבטיה שחור של Leaissy, 8.5oz/250 מל מתן סבון שחור מט, 304 מתקן סבון נוזלי נירוסטה, מתקן סבון יד עם משאבה שחורה הוכחת חלודה.

מתקן סבון חדר אמבטיה שחור של Leaissy, 8.5oz/250 מל מתן סבון שחור מט, 304 מתקן סבון נוזלי נירוסטה, מתקן סבון יד עם משאבה שחורה הוכחת חלודה.

Rating 
ILS 0.67

כמות סחורה
Това זה נגיש

חומרים איכותיים : מתקן סבון יד שחור עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה ופלסטיק ללא BPA עבור הקליפה הפנימית, ללא שום תגובה עם נוזלים 304 מעטפת נירוסטה, מסרבת לחלודה. עיצוב אסתטי : מתקן סבון השיש של Leaissy עשוי גימור מט מלוטש, והעיצוב המרובע המודרני מביא אווירה אמנותית לסגנון הבית שלך.5oz/250 מ"ל שיכולים לשמש כמתקן סבון ידיים, מתקן סבון נוזלי או אפילו עבור קרם. חומרים איכותיים : מתקן סבון יד שחור עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה ופלסטיק ללא BPA עבור הקליפה הפנימית, ללא שום תגובה עם נוזלים. יציב ועמיד : ראש המשאבה נבדק 500,000 פעמים והבקבוק נבדק מלח במשך 24 שעות ועדיין עובד כראוי. שימושים מרובים : מתקן סבון שחור עם קיבולת 8. Leaissy מחויבת לשירותים, למטבח, לחדרי שינה ולמוצרי חיים אחרים. תואם בצורה מושלמת עם מטבחים וחדרי אמבטיה במלונות, בתים וכו 'קל לניקוי : פשוט נגב את פני השטח ושטוף את הפנים במים כדי לרענן את מתקן משאבת הקרם.5oz/250 מ"ל שיכולים לשמש כמתקן סבון ידיים, מתקן סבון נוזלי או אפילו עבור קרם. שימושים מרובים : מתקן סבון שחור עם קיבולת 8. יציב ועמיד : ראש המשאבה נבדק 500,000 פעמים והבקבוק נבדק מלח במשך 24 שעות ועדיין עובד כראוי. עיצוב אסתטי : מתקן סבון השיש של Leaissy עשוי גימור מט מלוטש, והעיצוב המרובע המודרני מביא אווירה אמנותית לסגנון הבית שלך. שעות הפנאי, Easy Get.עיצוב פשוט אך לא קל הוא הכוונה המקורית שלנו.

המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר