• לאחרונה
סרט מגן מסך Puccy 3 Pack, תואם ל- Casio MTP-1169N-7A MTP1169N סדרה TPU Guard for Smart Watch SmartWatch (לא מגני זכוכית מחוסמים)

סרט מגן מסך Puccy 3 Pack, תואם ל- Casio MTP-1169N-7A MTP1169N סדרה TPU Guard for Smart Watch SmartWatch (לא מגני זכוכית מחוסמים)

Rating 
ILS 0.67

כמות סחורה
Това זה נגיש

למשטח יש ציפוי דוחה שמן עמיד בפני טביעות אצבע, כך שתוכלו למחוק אותו במהירות עם ניגוב קל בעזרת דבק סיליקון שקל לרדת, עיבוד חסר אוויר מבטל בועות אוויר וספיחה מתרחשת באופן טבעי. ללא אבק, ללא בועות, מתקנת סופר-סופר בקלות. מאפייני ריפוי עצמי מאפשרים לסרט להתאושש משריטות קלות ולשמור על המכשיר החדש שלך חדש. אם יש אבק, אנא השתמש באבזור אבק כדי להסיר את האבק לפני ההתקנה. קשיות 4 H יכולה להתנגד ביעילות לשריטות יומיות. אנא שימו לב שמגן המסך הוא סרט פלסטיק גמיש, לא זכוכית מחוסמת. יש לו תכונות ריפוי עצמי מצוינות, עמיד בפני שריטות דקות על פני השטח, אם הוא נשרט לעומק מסוים. סרט מעיל ריפוי עצמי עם יכולת ריפוי מצוינת וניתנות לעיצוב.אנא שימו לב שמגן המסך הוא סרט פלסטיק גמיש, לא זכוכית מחוסמת. קשיות 4 H יכולה להתנגד ביעילות לשריטות יומיות. ללא אבק, ללא בועות, מתקנת סופר-סופר בקלות. אודות ההתקנה, מכיוון שהוא סרט TPU דק מאוד, החלקים הקרועים עשויים לקבל אבק, להשאיר טביעות אצבעות, קצוות תלתלים וכו ', אנא הקפד להיות בטוח שימו לב אם הסרט מאובק או לא, אם בכלל, השתמשו באבזור אבק כדי להסיר את האבק לפני ההתקנה. עניינים הזקוקים לתשומת לב : ① אנא אל תיגע במשטח הדבק או נגע בדברים אחרים. מגן על המכשיר שלך מפני קשיות קשה, שחיקה, שריטות, נזק כמו ירידה והתנגשות. זה לא משפיע על תחושת המגע הדקה והרכה, על פעולת המגע והרגישות.

המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר